PÁTEČNÍ PÁRTY
FUNKY, HIP-HOP, SOUL
DJ FUUSE

DJ, tanečník a beat maker. Je koncertní DJ Bena Cristovao, kterého dříve doprovázel jako tanečník, dnes jako hudební support na všech jeho koncertech. Život tanečníka se odráží i v jeho selekci. Hudební sety se tak vezou hlavně na vlně hip hopu, funku, soulu, ghetto funku, ale i dancehallových rytmů či příjemné housové hudby.
Slyšet jste ho již mohli v pražských klubech Chapeau Rouge, Palác Akropolis, La Loca Music Bar, M1 Lounge, Fancy Lounge, Nakashi Private Lounge, ACE Club (dříve One Club), Radlická kulturní sportovna, KU Bar & Lounge, MOON Club nebo na královéhradecké Náplavce. Své sety měl již také možnost zahrát například na rádiu SPIN a na DANCE RADIO CZ. Každoročně ho také zastihnete na akci HIGHJUMP jako jednoho z headlinerů.
Miluje objevování skladeb a interpretů, kteří nerotují každý den na českých rádiových stanicích a přesto tvoří skvělou muziku, která si zaslouží, aby se dostala i k uším českého publika. To znamená jedno. DJ Fuuse rád překvapuje i „neznámými“ a neoposlouchanými peckami!

pátek 31. 5. od 23:00 hodin           
Caffé UFFO

Patecni Party2


SOBOTNÍ PÁRTY
ELECTRO SWING & LATINO FIESTA
DJ MACKIE MESSER
LIVE: HADASH (saxofon jam)

Sobotní festivalovou disco kouli rozzáří nejen pestrý electroswingový kolotoč, ale také tropická latino tančírna s poctivou dávkou excelentního hudebního jamování.

DJ MACKIE MESSER
Kapitán tanečních plaveb na palubě divadelní lodi bratří Formanů nebo duše swingových večírků ve slavné Werichově vile. Na pražském Radiu 1 vysílá world music session „Všechny hudby světa“. Pestrý latino funky karneval i pořádný electroswingový cirkus jsou zaručeny.

LIVE: HADASH (saxofon jam)
Michal Hadaš je žádaný hráč na saxofon, student pražské konzervatoře a vyhlášený jazzový fanatik. Veselý improvizační styl a slušný hudební nadhled je to, co obecenstvo na jeho show zbožňuje. Jeho minulá trutnovská show sklidila nadšené ovace.

sobota 1. 6. od 23:00 hodin             
Caffé UFFO 

Sobotni Party2

Mediální partneři


Trutnovinky Český rozhlas HK
Rádio Černá Hora Taneční aktuality

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory města Trutnova, Ministerstva kultury, Královéhradeckého kraje a pod trvalou záštitou Rady Královéhradeckého kraje

Město Trutnov Ministerstvo kultury Královehradecký kraj