PÁTEČNÍ CIRK-UFF PÁRTY: ELECTRO SWING MEETS LATIN BEATS
DJ MACKIE MESSER, DJ MARIONETTE, EL CHECO, HADASH 

Patecni Party


Párty bude nejen temperamentní tropical fiestou s latino americkými hudebními styly mambo, chacha, salsa, cumbia, ale také oblíbenou electroswingovou tančírnou.

DJ MACKIE MESSER
Pionýr české electroswingové scény a kapitán vyhlášených letních tančíren na lodi bratří Formanů. Pravidelně vystupuje v Londýně, Berlíně nebo Hamburku. Mnohokrát zazářil na pódiích s Parov Stelar, Caravane Palace nebo Alice Francis. Na pražském Radiu 1 vysílá world music pořad Všechny hudby světa. Pestrá Latino fiesta i veselý electroswingový cirkus je zaručený.

DJ MARIONETTE
Precizní práce za mixážním pultem, prvotřídní hudební vkus a temperamentní bohémská povaha je to, co lidé milují na této skromné hvězdě pražské electroswingové scény. Jediná noha nezůstane v klidu!

Live Show: EL CHECO (saxofon jam)
Oba DJ sety instrumentálně podpoří prvotřídní saxofonista a šoumen Tomáš Průša. Léta swingoval v kultovním Orchestru Karla Vlacha nebo jako člen legendárního souboru Vltava. Dlouho žil v Madridu, kde založil balkánsko-španělskou dechovku. Teď je zpátky v Praze. Hraje a skládá pro polskou zpěvačku Magdu Navarete a úspěšnou formaci Caravana Banda. Jeho společné jamování s Gadjo.cz je natolik oblíbené, že ho s nadšením kopírují mnohé další projekty. Ve volném čase řádí se svým guerilla bandem Love Song Orchestra.

Live Show: HADASH (saxofon jam)
Druhým jamujícím muzikantem večera je vynikající hráč na saxofon, talentovaný student pražské konzervatoře a vyhlášený jazzový fanatik Michal Hadaš. Veselý improvizační styl a slušný hudební nadhled je to, co má publikum rádo. Jeho vystoupení v pražských klubech Storm nebo Palác Akropolis bylo vždy odměněno nadšenými ovacemi.

pátek 2. 6. ** Kaffé Horn ** 22:00 hodin


SOBOTNÍ CIRK-UFF PÁRTY: LIQUID COLOR NIGHT
DJ WERIAN ft. MANOUCHE

Sobotni Party

Werian je aktuální drum n bassový projekt electroswingového fanatika DJ Jamese Winga. Jeho specifický styl vyniká především kombinací mainstream dnb, ragga junglu a fúzí dnb s prvky balkánu a swingu za častého doprovodu live muzikanta. Za relativně krátkou historii se mu podařilo „zavřít“ světoznámý festival Let It Roll 2015 nebo vystoupit na party, a to se jmény jako The Prototypes (UK), Rene La Vice (CAN), Levela (UK) nebo Pythius (NL). Na festivalu vystoupí za podpory houslisty Martina Sedláka z vyhlášené balkánské formace Circus Brothers.

sobota 3. 6. ** Kaffé Horn ** 23:00 hodin 

Hlavní partner


Partneři


Osnado
Arriva
Contepro

Mediální partner


Radio 1 Trutnovinky Český rozhlas HK
Rádio Černá Hora Taneční aktuality TV Drak
Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR

Projekt se uskutečňuje za finanční podpory města Trutnova, Ministerstva kultury, Státního fondu kultury ČR a Královéhradeckého kraje

Město Trutnov Ministerstvo kultury Státní fond kultury Královehradecký kraj